درباره ما

کمی درباره درپوش سازان پویا بدانیم

این کارخانه ازسال 1397با تفکر پویا توسط کادر متخصص شروع به فعالیت نموده و در زمینه تولید ملزومات اولیه کارخانه‌های تولید‌کننده بشکه‌های فلزی و پلاستیکی، محصولات خود را ارائه میدهد. محصولات تولیدی این شرکت، شامل رینگ بشکه‌های فلزی و پلاستیکی از 40 لیتر تا 240 لیتری و همچنین تولید کلمپس رینگ می‌باشد. علاوه بر این شرکت درپوش سازان پویا بعنوان نماینده شرکت تکنوکرافت هندوستان تامین‌کننده درب و گلویی بشکه‌های فلزی نیز فعالیت می‌کند.

اعضا

کارشناسان و متخصصان ما را بشناسید

Group 3

دکتر حسین پورقاسم

مدیرعامل

dspcompany2019 @gmail.com

09125780765

Group 3

شهرزاد رمضانی

مهندس فروش

dspcompany2019 @gmail.com

هدف

خط مشی سازمان درپوش سازان پویا

رسالت اصلی سازمان ، توسعه بازار ، بالابردن میزان سودآوری و ارتقاء تکنولوژی تولید و سطح کیفیت محصولات در جهت فراتر رفتن از حد انتظارات مشتری و ارتقاء سطح کیفیت ذینفعان می باشد .
از آنجا که مشتری ضامن بقاء و توسعه سازمان می باشد ، محصولات شرکت باید مطابق نیازمندیهای وی تولید و ارائه شود .
شرکت درپوش سازان پویا ضمن برآورده نمودن نیازهای مشتریان به دنبال ایجاد ارزشی ماندگار ، جهت افزایش میزان رضایت مندی مشتریان می باشد که این امر با سرلوحه قراردادن اهداف عالیه زیر محقق می گردد :

  • ارتقاء سطح کیفی و تحقق
  • همیشگی ایمنی محصولات
  • حفظ و ارتقاء فروش در بازار هدف
  • افزایش بهره وری منابع انسانی و زیرساخت ها
  • افزایش میزان رضایت مندی مشتریان و ذینفعان

لازم به ذکر است که مطابق با خواسته های ذینفعان و شرایط بازار و به منظور پشتیبانی از رئوس این خط مشی ، اهداف سازمانی تعیین گردیده و فعالیت های سازمانی مرتبط ، طراحی و به اجرا گذاشته می شوند .
اینجانب تعهد خود را در برقراری و نگهداری نظام مدیریت یکپارچه اعلام داشته و به جهت دستیابی به بهبود مستمر و اثر بخشی سیستم تا ضمن تائید کلیه منابع لازم بر عملکرد آن نیز نظارت دقیق خواهم داشت . از کلیه همکاران می خواهم نسبت به درک برقراری و اجرای اصول این خط مشی کوشا بوده و یاریگر اینجانب در تحقق اهداف فوق باشند .
با آرزوی بهروزی – مدیرعامل